Neden Opencart Turkey


Opencart Turkey ekibi olarak, rakiplerimizden en büyük ve etkili farkımız 19 yıllık deneyimli ekibimizle  Strateji Planlama, E-Ticaret Yazılım, E-Ticaret Danışmanlık, Dijital Pazarlama ile sizlere hiçbir açık nokta bırakmadan uçtan uca hizmet sunmaktayız.


E-Ticaret sektörüne girmek isteyen firmaların, özellikle ülkemizde yaşadıkları en büyük sorunların başında, tüm hizmetleri farklı firmalardan alarak koordineli bir çalışmadan uzak kalarak başarıyı ya yakalayamamaktalar yada geç yakalamaktadırlar. Yazılımı "A" firmasından almak, reklamları "B" firmasına yaptırmak, "C" firmasından mail marketing yapmak vb. alınan hizmetler dağılımı ile kısa sürede yapılarak başlaması gereken bir etkinlik/kampanya bile ciddi bir zaman kaybına ve gözden kaçan hatalara sebep olmaktadır ki bu sorunu ülkemizin önde gelen E-Ticaret firmaları bile halen yaşamaktadır. (Örnek : n11'in en çok satış yaptığı 11.11 öncesi 10 kasımda yaşadıkları talihsizlik)Opencart Turkey Ekibi Olarak Bizler, sizler adına öncelikle stratejinizi oluşturuyor ve her aşamasını uzmanlardan oluşan Yazılım, Tasarım, Danışman, Dijital Pazarlama ve Strateji ekip arkadaşlarımızla beraber yürüterek sektöre, rakiplerinizin bir adım önünde başlamanıza destek veriyoruz. 


Sizler için öncelikle;
- Satışını yapmayı düşündüğünüz ürünlere uygun bir yazılım alt yapısı
- Markanızı ve ürünlerinizi doğru yansıtan bir web tasarım
- Rakipler analizi
- Rekabet ve karlılık analizi
- Etkili bir Kategori Ağaç dizini
- Ürünlerinizin eklenmesi
- Ön seo çalışmalarının yapılması (On-Page Seo) 
- Site açılış stratejisi
- Kampanya ve kurgu yönetimi
- Grafiker desteği (Site ve Dijital Pazarlama)
- Reklam hesaplarınızın kurulumu
- Sosyal medya hesaplarınızın kurulumu

Ayrıca sizler ile beraber;
- Banka pos anlaşmaları
- Kargo anlaşmaları
- Pazar yerleri ürün eklenmesi ve yönetimi
- Pazar yerleri reklam yönetimi


Gibi iş süreçlerinde de yanınızda yer alıyoruz.


Opencart Turkey ekibi olarak önceliğimiz sizleri doğru bir stratejik planlama ile markalaşmanızı sağlamak ve doğru müşteri kitlesi ile buluşmanıza yardımcı olmaktır. 


Unutulmaması gereken en önemli hususların başında, reklamlarınız için kaç para harcadığınız ve sitenize günde kaç kişinin geldiği değil, doğru kullanıcı gruplarına ulaşarak sitenize gelmelerini sağlamak ve bu kullanıcıları doğru bir deneyimleme ile müşterileriniz haline getirmektir.


Bugüne kadar yaptığımız işler ve aldığımız sonuçlar doğrultusunda ve uzun yılların verdiği sektörel deneyimlerimizi ile 7/24 her zaman yanınızdayız.


Saygılarımızla
Opencart Turkey Ekibi