Özel paket seçeneklerimizden ilki, 

İstemiş olduğunuz özel tasarım sitenin hazır paket üzerine giydirilerek yapılmasıdır. Bu aşamada istemiş olduğunuz özel tasarımı sizler tasarlayarak bize gönderebilir veya bize nasıl bir tasarım istediğinizi anlatarak bizlerin yapmasını sağlayabilirsiniz. Burada admin paneli "Hazır Paketler" sayfamızda yer alan "MEDİUM / LARGE / XLARGE"  olmak mecburiyetindedir. Seçmiş olduğunuz paketinizin üzerine istemiş olduğunuz özel tasarımı ekleyerek sizlere istemiş olduğunuz sitenizi 10 İş Günü içerisinde teslim edebiliriz.

 

 

Özel paket seçeneklerimizden ikincisi;

Tamamen yapacağınız işe özel bizler tarafından gerek tasarım gerekse yazılımın sıfırdan yapılarak sizlere teslim edilmesidir. Bu sayede admin panelde isteyeceğiniz tüm özellikleri ekleyerek, arzu etmiş olduğunuz sitenizi sizlere teslim edebiliriz.

 

Not : Bu seçeneğimizde, sitenin teslim süresi, istekleriniz doğrultusunda farklılık göstermektedir.

 


Site İçi Seo Bizden...
Opencart Turkey ekibi olarak sitenizin açılmadan önce ve sonra gerek ürün, gerek kategori, gerek görsel ve gerek ise tüm içerik bazlı etiketleme ve "Site İçi Seo (On-Page Seo Çalışması)" çalışmaları tarafımızca ücretsiz olarak yapılacak ve sizlere bu konu ile ilgili eğitimler verilecektir.

Bu sayede arama motorlarında hem rakiplerinizin bir adım önünde olacak, hem de doğru müşteriler tarafından bulunmanıza olanak sağlanacaktır. Bunun yanı sıra istediğiniz takdirde google adwords çalışmalarınızda tarafımızca ücretsiz olarak yapılacaktır. 

Sosyal Medya Hesaplarınızın Kurulumu Bizden
Tüm sosyal medya hesaplarınızın kurulumunu ve izleme kodlarının siteye eklenmesi işlemini sizler adına bizler yapıyoruz. Ayrıca reklam yönetim panel kurulumunuzu yaparak ürünlerinizin yüklenmesini sağlıyoruz. Bu sayede çok daha etkili bir reklam yönetimine sahip oluyorsunuz.
 

Adwords Heap Kurulumu Bizden
Sitenizin yayına alınması sonrasında adwords reklam kurulumlarınız merchant hesap kulumu ve ürün yüklenmesi, üye data yüklenmesi iş süreçlerinizi yapıyoruz. Ayrıca başlangıç reklamlarınız bizler oluşturarak size destek sağlıyoruz.

Siteniz Bizimle Güvende...
Ayrıca Satışını yapacağınız tüm ürünlerin girişleri, kategori ağacı, tüm sayfa ürün ve banner yerleştirme çalışmaları, sanal pos ve diğer ödeme seçenekleri alt yapısı, kargo ayarları vs gibi tüm içeriklerin bizler tarafından hazırlanmasının yanı sıra sizlere özel reklam politikanızda bizler tarafından oluşturularak sizlere sunulacaktır.
 

Sosyal Medya ile Fark Yaratmanıza Yardımcı Oluyoruz...
Opencart Turkey Sosyal Medya ekibimizce, gerek sitenizin açılışından önce kullanıcıların ilgisini çekmek gerek ise açılış sonrası tüm sosyal medya bölümleri için sizlere özel olarak 30 günlük hazırlanacak çalışmalar sayesinde, çok daha fazla ilgi çekebilir ve doğru müşteri portföylerinize ulaşmanız bizler tarafından sağlanacaktır.

 

%25 İndirim Fırsatını Kaçırmayın...
Yapılacak tüm işlemlerin yanı sıra anlaşma sağlandığı takdirde 6 ay ve 12 ay olan danışmanlık paketlerimizden %25 indirimli olarak yararlanabileceksiniz. Danışmanlık paketlerimiz sitenizi kullanıcıların her daim istekleri ve beğenileri doğrultusunda hazırlamak, tüm sosyal medya tarafının bizlerce yürütülmesi ve satış odaklı çalışmalarımız ile sizlerin her zaman yanınızda olacağımıza emin olabilirsiniz. 

 

 

Opencart Turkey ekibi ile rakiplerinizin bir adım önünde E-Ticarete başlamnın şimdi tam zamanı.